Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Krokomer

Krokomer

Cena:
Zobrazujem 1-1 z 1
  Krokomer 10017
  3,99 €
  3,33 € bez DPH
  3,99 €
  3,33 € bez DPH
  Produktov na stránku 72144216

  SK: Návod-Náramok s krokomerom

  Pred prvým použitím si pozorne prečítajte tento návod a uschovajte ho, aby ste ho mohli v budúcnosti prípadne znovu použiť.

  1.Nastavení výrobku

  Je nevyhnutné vykonať rôzne nastavenia výrobku, aby ste dosiahli presného výsledku v závislosti na vašej stavbe tela.

  a / nastavenie času

  Zobrazí sa čas. Stlačte tlačidlo "SET" na 5 sekúnd, číslica HODÍN začne blikať, stlačením tlačidla "MODE" nastavte hodiny, potom stlačením tlačidla "SET" hodnotu potvrďte. Číslice MINÚT začne blikať, stlačením tlačidla "MODE" nastavte minúty, potom stlačením tlačidla "SET" hodnotu potvrďte. Čas sa zobrazí bez blikania.

  b / výber metrického systému

  Zobrazí sa čas. Stlačte tlačidlo "MODE" na 10 sekúnd, zobrazí sa "MILE or KM" (míle alebo km), dvakrát stlačte tlačidlo "MODE" a vrátite sa na zobrazenie času. Pokiaľ chcete zmeniť metrický systém, zopakujte postup stlačením tlačidla "MODE" po dobu 10 sekúnd, zobrazí sa "KM or MILE" (km alebo míle). Nezabudnite, že týmto nastavením vynulujete počet krokov a spálených kalórií.

  c / nastavenie dĺžky krokov

  Po zobrazení času stlačte dvakrát tlačidlo "MODE" a zobrazí sa "0: 0 KM", stlačte tlačidlo "SET" na 5 sekúnd, zobrazí sa "60 cm" (štandardná dĺžka). Dĺžka krokov sa líšia od 30 do 200 cm a možno ju upraviť po 5 cm. Stlačením tlačidla "MODE" nastavte dĺžku krokov. Potvrďte tlačidlom "SET".

  d / nastavenie hmotnosti

  po zobrazenie času stlačte trikrát tlačidlo "MODE", zobrazí sa 0,0 kcal ". Stlačte tlačidlo "SET" na 5 sekúnd, zobrazí sa "60 kg" (predvolená hmotnosť).

  Hmotnosť sa líši od 30 do 120 kg a možno aj ju upraviť po 2 kg. Stlačením tlačidla "MODE" upravte svoju hmotnosť, potom potvrďte stlačením tlačidla "SET".

  e / vynulovanie

  po zobrazenie času stlačte raz tlačidlo "MODE". Na displeji sa zobrazí počet prejdených krokov, tlačidlom "SET" ich vynulujete, trikrát stlačte tlačidlo "MODE" a vrátite sa na zobrazenie času.

  Po vykonaní týchto nastavení si nasaďte hodinky s krokomerom na zápästie a vykročte.

  1. Návod na použitie:
  • Zobrazí sa čas
  • po zobrazenia času stlačte raz tlačidlo "MODE", zobrazí sa počet krokov
  • po zobrazenie času dvakrát stlačte tlačidlo "MODE", zobrazí sa počet kilometrov
  • po zobrazenia času stlačte trikrát tlačidlo "MODE", zobrazí sa počet spálených kalórií

  3.Opatrenia

  výrobok nedemontujte, mohli by ste ho poškodiť. Nesmie spadnúť. Skladujte v suchu.

  Skladujte mimo dosahu detí do 3 rokov.

  Pred použitím si prečítajte návod. Návod si uschovajte. Dekoračný predmet. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Likvidácia zariadenia:

  Európska smernica o odpade z elektrických a elektronických zariadení 2012/19 / EC (OEEZ) vyžaduje, aby domáce spotrebiče neboli vyhadzované do bežného komunálneho odpadu. Použité zariadenia musia byť odkladané do triedeného odpadu pre zaistenie rekuperácie materiálov. Znižuje sa tým vplyv na ľudské zdravie a životné prostredie.

  Pokyny a doplňujúce informácie pre použitie článkov:

  • Vyhodenie použitých článkov do bežného odpadu poškodzuje životné prostredie a znemožňuje recykláciu materiálov. Je teda nutné obmedziť spotrebu článkov a dodržiavať nasledujúce pokyny. Dávajte prednosť používaniu alkalických článkov (majú dlhšiu životnosť ako zinkovo-uhlíkové články) alebo, ak je to možné, nabíjacím akumulátorom.
  • Použité články alebo akumulátory odkladajte u predajcov do zberných nádob na to určených. Týmto spôsobom môže byť zaistené recyklácia ťažkých kovov (najmä nikel a kadmium), ktoré sú nebezpečné pre životné prostredie a ľudské zdravie.
  • Články musia byť vkladané tak, aby bola dodržaná polarita vyznačená na zariadení a článku. Nesprávne umiestnenie článkov môže poškodiť zariadenie alebo spôsobiť vytečenie článkov a v extrémnych prípadoch aj požiar či explóziu článkov.
  • Pre zaistenie správneho fungovania zariadenia je potrebné používať iba články v bezchybnom stave. V prípade výskytu porúch funkcie zariadenia vymeňte články za nové.
  • Nikdy sa nepokúšajte nabíjať články, ktoré nie sú určené na nabíjanie. Môže dôjsť k vytečeniu, prehriatiu, požiaru či výbuchu.
  • Vždy vymieňajte všetky články zároveň. Nikdy nepoužívajte zároveň bežné články s alkalickými články alebo dobíjacími akumulátormi.
  • Vybité články musia byť zo zariadenia vybraté. Články taktiež vyberte pred dlhšou odstávkou zariadenia, v opačnom prípade hrozí vytečenie, ktoré môže spôsobiť poškodenie zariadenia.
  • Nikdy neskratujte póly článkov
  • Články nikdy neodhadzujte do ohňa, hrozí nebezpečenstvo explózie.
  • Dobíjanie nabíjacích akumulátorov sa musí vykonávať dospelou osobou.
  • Pred nabíjaním vytiahnite články zo zariadenia..
  • Ak je výmena článkov vykonávaná deťmi, je potrebné, aby na dodržanie týchto pokynov dohliadala dospelá osoba či výmenu radšej vykonala sama. V prípade prehltnutia článku okamžite kontaktujte lekára alebo najbližšie zdravotnícke zariadenie, ktoré sa zaoberá otravami. Zariadenie nezabudnite vziať sebou.

  MODEL No.: 10017 

  1xAG10 1,5V

   

   Vyrobce ……….China

   

   

  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk